This is a test

RAPORLAYIN

ÖĞRENİN

Hedef kitle – ürün etkileşimini

RAPORLAYIN

ÖLÇÜN

Demografik müşteri profilinizi ÖĞRENİN

Vitrin ve reyon başarımınızı

ÖLÇÜN

EyeLogic ile Tanışın

EyeLogic; seçilen hedef bölgeden  eş zamanlı elde ettiği  görüntüleri işleyerek, ilgili alandaki demografik yapıyı ve bu demografinin aktivitesini  yüksek başarımla raporlayabilen yeni nesil ve benzersiz bir görüntü işleme teknolojisidir.

çocuk

erkek

13 sn

yaşlı

kadın

8 sn

yetişkin

erkek

15 sn

yetişkin

kadın

22 sn

genç

erkek

18 sn

genç

kadın

26 sn

yetişkin

erkek

19 sn

EyeLogic neler yapabilir?

 

  Hedeflenen bölgenin toplam ziyaret sayısının tespiti

  Kişilerin yaş ağırlığı

  Kişilerin cinsiyeti

  Kişilerin hedefle ilgilenme süreleri

  Kişilerin bölgede geçirdiği toplam süre

 

.

.

.

.

.

EyeLogic Nerelerde Kullanılabilir?

   Fuar ve stand alanları

   Ürün rafları

   Reyonlar

   Vitrinler

   Alış-veriş merkezleri

   Showroomlar

   Galeriler

 

.

.

.

.

.

.

.

Avantajları ile EyeLogic

Hedeflenen bölgedeki gerçek kullanıcıların fiziksel özelliklerini yorumlayan EyeLogic, anlık olarak biriktirdiği ve çapraz kontroller ile tutarlı hale getirdiği verileri, okunması ve yorumlanması kolay istatistiksel yorumlar haline dönüştürüp, kullanımınıza sunar.

 

EyeLogic sayesinde online ortamda kullanıcı inisiyatifinde doldurulan anket veya formlardaki veri güvenilirliğine mecbur kalmaksızın, anlık müşteri profillerine dönüştürebilir, web tabanlı yönetim paneli ile tüm bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz.

 

 

SOSYAL MEDYA’NIN GÜCÜNE KULAK VERİN

Rating For Fashion, fiziksel mağazanızda satışta olan ürünlerin sosyal medyada kaç kez beğenildiğini dinamik olarak müşterilerinize gösteriyor, onların alım kararı verirken daha rahat davranmalarına yardımcı oluyor.

Mağazanızın dışında da büyük bir ekonomi var!

 Facebook kullanıcılarının %81’i satın alacakları ürün hakkında arkadaşlarının fikrinin önemli olduğunu düşünüyor.

 

 Tüketicilerin %78’i alış-verişe bir arkadaşları ya da aile bireyleri ile çıkmayı tercih ediyor.

 

 Facebook’ta ilgilendiği markayı ve ürünlerini takip edenlerin oranı %69.

 

 Yalnızca Türkiye’de 28 milyonun üzerinde Facebook kullanıcısı var.

.

.

.

.

Rating For Fashion Nedir ?

 

 

Ürününüzün sosyal ağlardaki beğeni sayısını urun üzerindeki minik LCD ekranlara aktararak karşılıklı etkileşimi sağlar.Aynı zamanda ekranlarda bulunan QR kodla akıllı telefonlar aracılığıyla mağazada bulunan urunun anında beğenilmesine olanak sağlar.

 

RATING FOR FASHION SANAL HAYATLA REEL HAYATIN ETKİLEŞİMİNİ SAGLAYAN BİR SİSTEMDİR

 En güzel kombin yarışması düzenlenerek birinci olan kombinin beğeni sayısı ve kombini yaratan kişi ismi ekranlar aracılığıyla müşterilere gösterilebilir

 

 QR kodlara atanacak linkler aracılığıyla mağazaların sosyal ağlardaki sayfalarının beğenilmesi karşılığında indirimler verilebilir

 

 Markanın sosyal ağlardaki sayfalarına olan ilginin artması sağlanılabilir

 

 Ürun bazlı beğeni sayısı eşiği belirlenerek indirim kampanyaları yapılabili ÖR:Ürunun facebook beğeni sayısının 10000e ulaşması durumunda 2 saat geçerli olacak şekilde %10luk indirim sağlanabilir böylece müşteriye kendi indirimini yaratma şansı sağlanmış olur.

 

Olası Kullanım Alanları

.

.

.

.

Rating for Fashion  teknolojisine teknik bakış

1. Sosyal Medya Sorgulama Ana Bilgisayarı (SMSAB): Bu bilgisayar üzerinde çalışan program ile ilgili sosyal medya ağları üzerinde soruglar gerçeklerştirilir. Bu sorgular sonucunda ilgili Mağaza Görüntü Üniteleri'nde gösterilecek bilgiler elde edilir. Tüm  sistemin çalışması esnasında, ilgili Mağaza Kontrol Üniteleri'nden gelen talepler doğrultusunda SMSAB talep edilen bilgileri Sorgu Veritabanından çekerek, MağazaKontrol Üniteleri'ne geri gönderir. SMSAB fiziki olarak şirketimiz bünyesinde

bulunmaktadır.

 

2. Müşteri Arayüzü: Müşteri Arayüzü çeşitli mağazalarda ürünümüzü kullanan kişilere kendi sistemleri üzerinde değişiklikler yapma imkanı tanır. Bu yolla, yeni Mağaza Görüntü Üniteleri sisteme eklenebilir ve sistemdeki Mağaza Görüntü Üniteleri üzerinde değişiklikler yapılabilir.

 

3. Mağaza Kontrol Ünitesi: Mağaza Kontrol Ünitesi, Mağaza Görüntü Üniteleri'ni kontrol etmekle yükümlüdür. Bu çerçevede, SMSAB üzerinde yapılan sorgular sonucu elde edilen sonuçlar 2.4GHz frekasında çalışan kablosuz bağlantı aracılığı ile Mağaza Görüntü Üniteleri'ne aktarılır.

 

4. Mağaza Görüntü Üniteleri: Mağaza Görüntü Üniteleri, ilgili mağazalara gelen müşterilen gördüğü tek sistemdir. Bu sistemler üzerinde Mağaza Kontrol Ünitesi'nden gelen bilgiler (çeşitli sosyal medyalardan gelen bilgiler, ÖR1: İlgili ürünün Facebook'ta beğenilme sayısı, ÖR2: İlgili firma ile ilgili Twitter'da retweet edilen mesajlar) mağazadaki müşteriler gösterilir. Bununla birlikte bu ünitelerdegösterilen QR Code'lar ile mağazadaki müşterinin o anda ilgili ürün ve firmayla ilgili sosyal medyaya entegre olması sağlanır.

 

www.adonissyazilim.com